Profipack Team

Team Profipack Verpakkingsmaterialen

Een team kan niet presteren zonder goede mensen. Dat werkt zo in de sport maar natuurlijk ook in het bedrijfsleven. Je kan niet winnen met alleen maar verdedigers, spelverdelers of keepers in een team. Daarom hebben wij op elke positie in ons bedrijf een topper die doet waar hij goed in is.

Deze combinatie van mensen maakt ons bedrijf een goed geoliede machine en daar zijn we erg trots op. Hieronder de personen waarmee je te maken kunt krijgen als je ons belt, een mail stuurt, een bestelling plaatst, uw bestelling komt afhalen of wanneer u gewoon een bakje koffie komt doen. 

Marc de Jong
Oprichter/ eigenaar
marc@profipack.nl

ADMINISTRATIE

José Wijman
Administratief medewerker
jose@profipack.nl

COMMERCIEEL

Dyon Plas                                           Raymond Verlaan                            Chris Bogaards
Commercieel Binnendienst             Commercieel Binnendienst             Marketing medewerker
dyon@profipack.nl                            raymond@profipack.nl                     chris@profipack.nl  

Ivo van Beek                                      Sjoerd Wiltenburg
Sales medewerker                            Marketing medewerker
ivo@profipack.nl                                info@profipack.nl


WEBDESIGN

Esperanza van den Ham

Esperanza@profipack.nl

STAGIAIRES

Tom Risburg
Marketing stagiair - Stagiair@profipack.nl