



Bekijk de vacatures op onze vacaturepagina
Komt je vriend/vriendin in aanmerking voor de vacature? Vet! Check samen even of hij/zij ook geïnteresseerd is.Stuur HET aanmeldformulier door
Laat hem/haar het formulier invullen en vergeet niet de tipgever te benoemen!Het gesprek, super spannend!
Vet! Je vriend/vriendin mag op gesprek komen. Is hij/zij aangenomen? Welkom bij het team! Als de proefperiode erop zit, is die €500,- in de pocket!De spelregels
? Als je vriend/vriendin al in de sollicitatieprocedure zit, dan kom je niet meer in aanmerking voor deze beloning.
? Om een eventuele teleurstelling te voorkomen, kijk eerst even of je vriend/vriendin in aanmerking komt voor de functie. Je kunt op onze website de vacature-omschrijvingen vinden.
? Check wel even met je vriend/vriendin of hij interesse heeft in de functie.
? Stuur deze pagina met aanmeldformulier door en laat je vriend/vriendin het formulier invullen. Op het formulier geeft hij/zij aan dat jij de gouden tipgever bent. Dan weten wij meteen aan wie wij straks die €500,- kunnen overmaken.
? Is je vriend/vriendin aangenomen? Lekker hoor! Wanneer hij of zij de proeftijd van 4 weken doorkomt, dan komt de beloning jouw kant op. Kassa!
? De actie is geldig voor Full-time aanstellingen en niet voor stage of oproepkrachten